Darčekový poukaz

Máte dosť všedných darčekov a neviete, čo kúpiť na Vianoce alebo na narodeniny svojim blízkym a priateľom? Práve pre Vás je pripravený darčekový poukaz na fotografické služby. Prekvapte a spravte radosť svojim najbližším netradičným a kreatívnym darčekom a určite im pripravíte nevšedný zážitok.

Ako objednať darčekový poukaz?


Darčekový poukaz je možné objednať telefonicky na čísle 0903 270 624 alebo e-mailom na: art4u@art4u.sk, pričom tento Vám bude doručený do 24 hodín e-mailom, prípadne do 3 pracovných dní poštou od prijatia platby na bankový účet Bohuš Štenko ART4U na zákazníkom zvolený e-mail alebo poštovú adresu.

Podmienky pre použitie darčekového poukazu


1. Hodnota poukazu je stanovená podľa zakúpenej služby. Ceny darčekových poukazov pre zakúpenie služby sú platné podľa cenníka uverejneného na tejto stránke v sekcii CENNÍK FOTO.
2. Poukaz nie je zameniteľný za peniaze. Poukaz nemožno rozmeniť. Hodnotu poukazu je možné vyčerpať len jednorázovým nákupom služby.
3. Pri službe, na ktorej nákup bol uplatnený darčekový poukaz, môže byť (v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy alebo v prípade oprávnenej reklamácie) zákazníkovi vrátená suma prostredníctvom náhradného darčekového poukazu pre nákup inej služby.
4. Platnosť poukazu je uvedená na jeho prednej strane, spravidla sa poukaz vystavuje na obdobie 6 mesiacov. Po uplynutí tohto dátumu sa poukaz stáva neplatným.
5. V prípade potreby predĺženia platnosti poukazu o ďalších 6 mesiacov je tento krok spoplatnený administratívnym poplatkom v hodnote 5 EUR.
6. Pre uplatnenie poukazu na využitie služieb je potrebná predchádzajúca rezervácia termínu fotografovania.
7. V prípade stornovania termínu služby dodávateľom z objektívnych dôvodov (napr. nevyhovujúce počasie pri exteriérovom fotografovaní) bude zákazník ihneď kontaktovaný a bude mu ponúknutý nový termín fotografovania.
8. Darčekovým poukazom je potrebné preukázať sa a odovzdať ho pri fotografovaní, čím sa poukaz stáva neplatným.
9. Darčekový poukaz je možné objednať telefonicky na čísle 0903 270 624 alebo e-mailom na: art4u@art4u.sk, pričom tento Vám bude doručený do 24 hodín e-mailom, prípadne do 3 pracovných dní poštou od prijatia platby na bankový účet Bohuš Štenko ART4U na zákazníkom zvolený e-mail alebo poštovú adresu.
10. Poukaz nemôže byť žiadnym spôsobom nahradený v prípade straty.
Návrat hore