SVADOBNÝ FOTOGRAF

Svadobný fotograf pre Košice, Prešov, Poprad, Humenné, Michalovce, Vranov, Sninu a pre celý východ. Ale ak je to potrebné, tak idem aj ďalej! Ako svadobný fotograf músím povedať len jedno, svadba je najkrajším dňom dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli povedať si svoje "áno", aby tak mohli spoločne vykročiť do ďalšieho života. Som svadobný fotograf a ponúkam Vám profesionálny a zodpovedný prístup a samozrejme nezabudnuteľné svadobné momenty zachytené mojím objektívom! Svadobný deň je pre Vás veľmi dôležitý a preto sa snažím vždy čo najvernejšie zachytiť svadobnú atmosféru.

SVADOBNÉ FOTOGRAFIE

Aj Vy ste sa už stretli u svojich známych s tým, že im svadobný fotograf odovzdal fotografie zo svadby len na USB alebo inom digitálnom nosiči? Či pri najlepšom boli fotografie odovdzané len v obálke či krabičke? U mňa sa to stať nemôže! Každý, kto si ma objedná ako svadobného fotografa, odo mňa dostanete fotografie vytlačené a nalepené v krásnom romantickom albume a samozrejme tiež napálené na digitálnych nosičoch s potlačou! Vždy sa svojho fotografa opýtajte, čo všetko zahŕňajú jeho služby 🙂

Slovami tú nehu vysloviť nemožno, na strunách by sa dala len hrať ... tichučko, ticho, celkom ticho srdce chce z lásky sa spovedať.

S. K. Neumann

Keď prísaha naše srdcia spojí a tichá pieseň z chóru zanotí, my navždy zostaneme svoji, Ty moja a ja Tvoj až do smrti.

Lope de Vega

Svadobný deň patrí medzi najromantickejšie okamihy partnerského života. Je to Váš deň, po ktorom Vás čaká spoločná cesta životom.

Hľadáte svadobného fotografa?

KONTAKTUJTE MA!

Návrat hore